FEN 20: ŚWIETNY WYSTĘP DANIELA TORRESA

Redakcja, Informacja własna

2018-03-11

24-letni Daniel Torres (6-3) w świetnym stylu zadebiutował i otworzył główną kartę wydarzenia w Warszawie. Brazylijczyk niestety w wyraźny sposób przedłużył gorszą passę Kamila Łebkowskiego (16-8). Przypomnijmy, że 'Bomba' z ostatnich pięciu starć, wygrał tylko jedną. 'Tucanao' był bliski efektownego zwycięstwa przed czasem, lecz ostatecznie pokonał naszego reprezentanta jednogłośną decyzją sędziów.

Wojownik z Rio Grande do Norte świetnie pracował w stójce, gdzie trafiał seriami. Niewątpliwie wrażenie robiły ciosy na głowę, które następnie były kierowane na tułów. Daniel w dość łatwy sposób zdobywał obalenia, jednak na długo nie mógł utrzymać pozycji. 'Bomba' odgryzał się i również mu wychodziły sprowadzenia do parteru.

Druga odsłona była kluczowa w tym pojedynku. Torres jednym z mocnych ciosów zachwiał Łebkowskim, który już jedną nogą był w 'krainie snów'. Ostatecznie Daniel wyprowadził kolano w parterze i tym samym czekał go minus punkt.

W trzeciej odsłonie Brazylijczyk choć trochę uspokoił swoje zapędy, lecz dalej trafiał w stójce. Kamil zdobył parę sprowadzeń, ale było to niewątpliwie za mało, aby wygrać cały pojedynek.