GRANDA PRO 6: ŁAZOWSKI vs KARSKI II

Redakcja, Informacja własna

2018-03-17

Jednym z ciekawszych pojedynków, który będziemy mogli oglądać 28 kwietnia podczas gali Granda Pro 6 – 'Fight Club' będzie rewanżowy pojedynek wagi ciężkiej (+91kg) pomiędzy reprezentantem Stolicy, Mateuszem Łazowskim, a trójmiejskim wojownikiem Kryspinem Karskim.

Obaj zawodnicy stanęli twarzą w twarz ze sobą niespełna rok temu na gali FEN17 Baltic Storm. Wtedy w oczach sędziów po trzech bardzo wyrównanych rundach lepszym okazał się kickbokserski mistrz Polski Karski i to jego ręka powędrowała do góry. Teraz przyszedł czas na wyczekiwany przez środowisko rewanż.

- Rewanżowy pojedynek z Kryspinem Karskim to jedna z dwóch rzeczy w moim życiu, które muszę załatwić. Drugą jest rewanż z Sianowem. Ale wszystko po kolei, najpierw mamy 28 kwietnia, gala Granda Pro i rewanż z Karskim. Czas wyrównać rachunki – wyznaje przed konfrontacją 31-letni reprezentant Legia Fight Club Warszawa.

Mateusz Łazowski to sportowy „człowiek orkiestra”. Zaczynał od dziesięcioboju, trenował boks (nie stoczył ani jednej walki), a także Muay Thai, gdzie stoczył sporo pojedynków zostając przy tym mistrzem Polski. Łazowski również próbował swoich sił w mieszanych sztukach walki, gdzie kilka razy walczył amatorsko i był niepokonany. W tej chwili jednak zaangażował się w stu procentach w występy w formule K-1.

Kryspin Karski to niespełniony koszykarz, który ma za sobą sześć sezonów gry w profesjonalnym klubie. Jednak największe sukcesy odnosi w indywidualnych bojach. Jest mistrzem Polski w kickboxingu z 2012 roku, zdobywcą Pucharu Polski w formule K-1 z 2013 roku, a także uczestnikiem wielu prestiżowych turniejów, m.in. King of Kings World GP. Drugie starcie obu zawodników zapowiada się również interesująca, jak ich pierwsze spotkanie. Iskry między zawodnikami leciały już podczas ważenia, a fajerwerki w ringu towarzyszyły od pierwszego gongu. Tym razem możemy być pewni powtórki z rozrywki, bo zestawienie tych dwóch, charakternych i zadziornych wojowników jest tego gwarancją.

Pytanie tylko: kto tym razem wygra? Czy po raz drugi Karski, czy zdeterminowany i pałający chęcią zemsty Łazowski? Dowiemy się już 28 kwietnia podczas Granda Pro 6 – 'Fight Club', która odbędzie w Arenie Ursynów w Warszawie.