CG 20: PAWEŁ GOŁĘBIEWSKI vs SERGIUSZ UZAREK

Redakcja, Informacja własna

2018-03-23

Paweł Gołębiewski (0-2) vs Sergiusz 'Serek' Uzarek(1-5), to kolejna para fighterów, która zagości na karcie walk CG 20. Jest to pojedynek w wadze półśredniej w formule MMA.

Paweł to kolejny reprezentant Arrachion MMA, jego trenerami są: Szymon Bońkowski, Paweł Derlacz. Gołębiewski zaczynał od MMA, a startuje od 2014. Do swoich mocnych stron zalicza boks i Jiu-Jitsu, a jego ulubiona technika to anakonda. Ulubionym zawodnikiem Pawła, jest Anderson Silva, a jego hobby to kino. Po za sportem nie pracuje, co pozwala się skupić wyłącznie na treningach. Oczekiwania na tą walkę ma bardzo jasne, proste i przejrzyste, chce wygrać i poczuć "smak" zwycięstwa na zawodowstwie.

Sergiusz reprezentuje Silesian Cage Club, gdzie umiejętności szlifuje pod okiem Tomasza Brondera. „Serek” to wielokrotny mistrz ogólnopolskich turniejów MMA, startuje od 2014 roku. Do swoich umiejętności zalicza zapasy oraz umiejętności wyniesione z K1. Ulubioną techniką Uzarka są łokcie w parterze. Najbardziej cenionym zawodnikiem, jest Vasyl Łomaczenko, co ciekawe do hobby zalicza jedzenie, może to być sporym utrudnieniem zwłaszcza przy robieniu wagi. Po za sportem pracuje, a oczekiwania do walki, podobnie jak u konkurenta chce zwycięstwa.