CWFC 92: MISTRZOWIE BŁYSKAWICZNIE BRONIĄ PASY

W sobotni wieczór w hali 02 Indigo odbyła się gala Cage Warriors 92, na której mogliśmy zobaczyć walki o mistrzowskie pasy. W jednym z nich spotkało się dwóch mistrzów! W kategorii ciężkiej Mauro Cerilli (12-2) potrzebował zaledwie 15-sekund na znokautowanie mistrza wagi półciężkiej - Karla Moore (8-2). 'The Hammer' tym samym potwierdził, że jest już blisko dołączenia do szeregów UFC.

W wadze koguciej pas obronił Nathanie Wood (13-3), który również błyskawicznie, bo w 50-sekund znokautował Luca Iovine (12-2). W wadze muszej mistrzem został Nathan Greyson (6-2), który eksplozywnie w trzeciej odsłonie zastopował Sama Creasey'a (9-2).

Swój talent potwierdził Walijski wojownik Jack Shore (8-0), który tym razem pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonał Vaughana Lee (14-14-1). Swoją passę zwycięstw powiększył Craig White (14-7) znany w naszym kraju z walki z Oskarem Piechotą. 'The Thundercat' w drugiej odsłonie poddał Alexa Montagnani (10-3-1). W jednej z pierwszych walk pojawił się Polski akcent! Marcin Prostko (5-6) nie może zaliczyć ostatniego okresu do udanych. Nasz reprezentant walczący na wyspach sekundę przed końcem pierwszej odsłony przegrał z Jamesem Webbem (3-1).

Warto również wspomnieć o zwycięstwie Deana Truemana (8-4), Aidena Lee (6-2) i Mehrdada Janzemini (9-2).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.