CG 20: PONIEDZIAŁEK-TERLIKOWSKI W OLSZTYNIE

Redakcja, Informacja własna

2018-03-29

Piotr Poniedziałek (4-1) vs Tomasz Terlikowski (7-4) to kolejne bardzo interesujące zestawienie na Celtic Gladiator 20 w Olsztyn.

Piotrek to zawodnik reprezentujący Yakiba Team, gdzie umiejętności szkoli pod okiem Przemysława Wejnera, startuje od 2011 roku. Pierwsze kroki stawiał jako bokser i to widać po jego walkach, wszystkie kończył ciosami i przed czasem. Niepokonany od 2016 roku, ground & pound to największe umiejętności  Poniedziałka. Ulubieni zawodnicy to Gustafsson i McGregor, nie ma innego hobby niż mma.

Po raz drugi na gali CG, ostatnią walkę stoczył w Nowym Sączu na 15 edycji Celtica. Bardzo szybko rozprawił się z Dawidem Sewerynem, zaliczając TKO w pierwszej rundzie i podtrzymał pasmo zwycięstw trwające od 2016 roku.

Tomek to 25 letni zawodnik pochodzący właśnie z Olsztyna, mieszkający w Koninie. Reprezentuje Shooters Konin, a jego trenerem jest Ireneusz Mila. "TNT" na sali zaczynał od Taekwondo, Muay Thai i Bjj, startuje od 2012 roku. Do swoich umiejętności zalicza kopnięcia, submission game, oraz siłę fizyczną. Ulubioną techniką Terlikowskiego, jest Armbar: inaczej znany jako krzyż, zamek. Kultowym zawodnikiem Tomka, jest Luke Rockhold, a do hobby zalicza: historię, podróże, zwierzęta, film. Poza sportem, jest trenerem i menedżerem w klubie. Od walki oczekuje zwycięstwa w swoim rodzinnym mieście, warto zaznaczyć, że "TNT" był nominowany do najlepszego KO roku!