GRANDA PRO 6: ZNAMY WALKĘ WIECZORU!

Arkadiusz Wrzosek to 25-letni, perspektywiczny zawodnik walczący w wadze ciężkiej. Sporty walki trenuje od sześciu lat, ale jego kariera mogła potoczyć się inaczej. Pierwszym kontaktem ze spotem była piłka nożna na Agrykoli. Mierzący ponad dwa metry Arkadiusz to mistrz Europy, Mistrz Polski Muay Thai oraz Mistrz wagi ciężkiej federacji Fight Exclusive Night.

Zdobywał także tytuły mistrza Polski Wushu i medale mistrzostw Polski w tajskim boksie. W 2015 roku był pretendentem do pasa zawodowego mistrza Europy WKU. Po zwycięstwie nad Nikolajem Falinem w 19 edycji FEN (Fight Exclusive Night) został pierwszym mistrzem w K-1 w kategorii ciężkiej. Jak sam mówi „Podtrzymuję moją życiową formę i 28 kwietnia pewnie wyjdę do ringu po kolejne zwycięstwo”.

Pavel Voronin to aktualny mistrz Mołdawii K1, zdobywca pasa Champion Kombat League Italy 2015. Jego zawodowy dorobek to ponad 50 walk. Ma na swoim koncie również amatorskie starty na galach Muay Thai. Rozpoczął treningi dość późno, zaledwie w wieku 22 lat. Wybór padł na boks tajski „bo to prawdziwie męski sport”. Jego marzeniem jak nam powiedział są starty w najmocniejszych zawodach K1 na świecie i pokazanie się tam z mocnej strony.

Czy ponad 15 centymetrowa różnica wzrostu zdecydowanie pomoże Wrzoskowi czy Voronin właśnie dlatego będzie niezwykle niewygodnym przeciwnikiem. Czy górę weźmie większe doświadczenie ringowe czy zimna głowa Arka. Wszystkiego dowiemy się 28 kwietnie w walce wieczoru na warszawskim Ursynowie w hali Arena Ursynów. Do zobaczenia! W karcie walk znani warszawskim fanom zawodnicy MMA i K1, tacy jak Grzegorz Sanecki, Mateusz Łazowski, Sylwester Miller, Kamil Pawlak.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.