GRANDA PRO 6: MAŁECKI-NOWAK W KARCIE

Patryk Małecki sporty walki trenuje od ponad 13 lat. Jego pierwszym trenerem był Rafał Słowik, później trenował Muay Thai w klubie 'Serafin' gdzie trenerem był Maciek Skupiński. Od 2012 roku trenuje i reprezentuje klub 'Fight Club Fanga'  pod okiem trenera Radosława Brzuszczyńskiego. Fighter posiadający duże doświadczenie w walkach amatorskich, ma ich na swoim koncie 25 z bilansem 16 wygranych i 9 porażek. Bilans walk zawodowych to 2 wygrane i 1 porażka.

Patryk jest niezwykle niewygodnym zawodnikiem dla swoich przeciwników ze względu na swój wzrost i zasiąg ramion. Charakteryzuje go również duża wytrzymałość na ciosy.

Dawid Nowak to zawodnik i trener w Academia Gorila Warszawa. Swoją przygodę ze sportami walki zaczynał od boksu, który przetarł mu szlaki do Muay Thai.  Ze sportami walki związany od ponad 10 lat ale z samym sportem od dzieciństwa. Wykorzystuje niemal  każda możliwość do uczestniczenia w  międzynarodowych szkoleniach i seminariach. Uczestnik kilku międzynarodowych gal. Jego amatorski rekord to 14 walk 9 wygranych i 5 porażek. Ilość walk zawodowych bardzo podobna bo 13 startów zakończonych 9 zwycięstwami i 4 porażkami.

Czy Patryk Małecki będzie chciał zrównać rekordy walk zawodowych z amatorskimi Dawida Nowaka? Na to pytanie odpowiedź znajdziemy już 28 kwietnia na hali Arena Ursynów w trakcie gali Granda Pro 6 „Fight Club”.

W karcie walk gali w Warszawie znani warszawskim fanom zawodnicy MMA i K1, tacy jak Arkadiusz Wrzosek, Grzegorz Sanecki, Mateusz Łazowski, Sylwester Miller, Kamil Pawlak i inni.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.