UFC: CONOR MCGREGOR ARESZTOWANY!

Conor McGregor (21-3) tym razem przeszedł samego siebie! W kulisach zbliżającej się gali UFC 223 zauważyliśmy zgrzyty pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem (25-0), a Artemem Lobovem (14-14-1), którego również pełno przy podobnych sytuacjach. 'Notorious' postanowił się tym zająć i wziąć odwet za przyjaciela. Było nim kompletnie niezrozumiałe zachowanie! McGregor stłukł szybę w autobusie i spowodował kolejne zmiany w rozpisce sobotniej gali. Conor oczywiście chciał zaatakować Dagestańczyka, z którym ma ostatnio na 'pieńku'. Po całym zamieszaniu McGregor sam oddał się w ręce policji w Nowym Jorku.

- To najbardziej obrzydliwa rzecz, jaka kiedykolwiek przytrafiła się w historii UFC. Za Conorem poszedł nakaz aresztowania. Szukają go. Jego samolot nie będzie mógł opuścić stanu. Został uziemiony i sądzę, że jeśli go nie znajdą to sam się zgłosi na policję. Myślę, że zostanie pozwany na bajońskie sumy. To był naprawdę zły ruch dla jego kariery. Conor wraz z 20 facetami najwyraźniej został wpuszczony przez ludzi ze strony internetowej TheMacLife, którzy byli akredytowani. Otworzyli dla niego drzwi, a on wraz z ekipą zaczął szturmować budynek, dostał się do garażu, w którym stacjonował autobus z zawodnikami. Zaczęli atakować pojazd, rzucając w niego puszkami, rampami, barierkami, rozbili jedną z szyb, która poraniła Michaela Chiesę naprawdę mocno. Odłamek przeciął mu głowę, twarz. Rose Namajunas też prawie oberwała. Jest bardzo roztrzęsiona tym teraz i właściwie wyszła oraz wróciła do hotelu. Jeden z naszych pracowników ma złamane palce. To jest jedna z tych złych decyzji, które sprawiają, że ludzie się od ciebie odwracają. Zaatakował autobus. On ma uraz do Khabiba z powodu tego incydentu z Artemem Lobovem. Jednak to nie powód by wejść do Barclays Center i zaatakować ludzi w autobusie, którzy następnego dnia walczą. A najgorsze to, że w pojeździe były kobiety. Tak, Rose i Karolina to wojowniczki, ale te oprychy rzucały barierkami i krzesłami w okna autobusu. Nie obchodziło ich kto siedzi w środku lub kogo mogą zranić. Nie wiem czy McGregor był po narkotykach lub co mu dolegało, ale by zrobić coś takiego i zachowywać się w ten sposób, mówimy tu o facecie, któremu urodziło się dziecko. Tak zamierzasz się zachowywać? - wyjaśnił Dana White w rozmowie z MMAJunkie.

Swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem były mistrz spowodował, że na UFC 223 zabraknie trzech pojedynków. Odłamki szyby trafiły Mike Chiese (13-3) i Raya Borga (11-3), którzy aktualnie przebywają w szpitalu. Ponadto ucierpiał pracownik największej federacji na świecie, który ma problemy z dłonią. Oczywiście UFC nie oszczędziło Artema Lobova (14-14-1), który automatycznie został usunięty z karty walk.

- UFC nie wpuściłoby go. Jeśli jesteś prawdziwym gangsterem, dlaczego nie wejdziesz do środka? Brooklyn ma gangsterską historię. Chcesz ze mną porozmawiać? Wyślij mi adres. Musimy o czymś pogadać? Przyjdę do Ciebie, nie ma problemu. Dorastałem patrząc na takie rzeczy. Nie widziałem jednak żeby ktoś rzucał krzesłami w autobus. Przecież to nie mój bus. Są tutaj wszyscy zawodnicy. Nie ma nawet mojej całej ekipy, tylko Ali Abdelaziz i Muhammed, mój trener. Byli tam też Al Iaquinta, Rose Namajunas czy Karolina Kowalkiewicz. Nie jestem kontuzjowany w żaden sposób. Czuję się dobrze. Zrobię wagę, a w sobotę zdobędę pas i zmienię całą grę. Szczerze mówiąc nie chcę żeby on trafił do więzienia. Musimy zawalczyć. Wyślijcie mi tylko lokalizację - powiedział Nurmagomedov w rozmowie z MMAFighting.com.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.