CELTIC GLADIATOR 20: JAKUB WIKŁACZ POZNAŁ RYWALA

Redakcja, Informacja własna

2018-04-07

Jakub Wikłacz (7-2-1) vs Simone 'The Tiger' D'Anna (4-0) to kolejna bardzo ciekawa para w karcie walk nadchodzącej imprezy. Walka w formule MMA do 61 kg.

"The Tiger" to zawodnik pochodzący z Włoch, reprezentujący klub American Top Team Rome. Niepokonany na zawodowych ringach, trenujący pod okiem: Alessio Sakara, Massimo Farina, Francesco Staroccia. Swoją przygodę ze sportami walki zaczynał od Sanda (chiński kickboxing), walczy od 15 roku życia. Ulubioną techniką Simone, jest spinning back kick, co do umiejętności, uważa się za kompletnego zawodnika mma.  Ulubionym fighterem "Tygrysa", jest Donald Cerrone, a hobby to walka. Nie pracuje dzięki czemu może skupić się wyłącznie na startach, a jego celem jest zwycięstwo i dopisanie piątej wygranej do rekordu.

Kuba to 22 letni zawodnik, kolejny z ekipy Berkut Arrachion Olsztyn, a swoje umiejętności szkoli pod okiem Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza. Wikłacz to Mistrz Polski MMA Full Contact z 2014 roku, zajął również 2 miejsce w Purpurowych Pasach- XII Mistrzostwach Polski BJJ Gi 2017. Pierwszą dyscypliną jaką uprawiał było judo, a walczy od 2011 roku. Jest przekrojowym zawodnikiem, posiada duże umiejętności zarówno w stójce jak i parterze. Jego ulubioną techniką jest gilotyna, a zawodnikiem, a raczej zawodniczką jest Joanna Jędrzejczyk. Podobnie jak jego rywal nie pracuje, a jego hobby to seriale, filmy i sport.  Co do zbliżającego się starcia, spodziewa się dobrej walki, którą wygra.