UFC ON FOX 29: BRAD TAVARES ZASTOPOWAŁ JOTKĘ

Niestety Krzysiek Jotko (19-4) nie wrócił na odpowiednie tory po operacji i ostatnich przegranych. Reprezentant American Top Team w trzeciej odsłonie został zastopowany z rąk Brada Tavaresa (17-4), który niewątpliwie mocno awansuje w oficjalnym rankingu. Przypomnijmy, że była to trzecia przegrana z rzędu wojownika pochodzącego z Ornety.

W pierwszej rundzie obaj się wyczuwali, ale to Amerykanin był bardziej aktywny. Jotko korzystał z niskich kopnięć oraz prawego prostego, lecz było to za mało. Podopieczny Mike Browna próbował obalić rywala, jednak się nie udało.

W narożniku mogliśmy usłyszeć podpowiedzi, które sugerowały, aby Jotko był bardziej aktywny. W drugiej rundzie widzieliśmy dość podobny przebieg. Tavares kopnięciem na tułów zauważalnie naruszył naszego reprezentanta. Brad dalej również polował nad obaleniem.

W trzeciej rundzie Krzysiek częściej wyprowadzał wysokie kopnięcie, a po jedynym z sierpów rozciął łuk brwiowy rywala. Hawajczyk dość niespodziewanie rozrywając klincz wyprowadził mocny prawy sierpowy, po którym Polak padł na deski. Kolejne uderzenia w parterze były tylko dokończeniem dzieła.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.