DKW FN ZERWAŁO WSPÓŁPRACĘ Z KAMILEM BAZELAKIEM

Na gali DKW Fight Night 2, która 5 lutego ma się odbyć w Legionowie, w walce wieczoru były mistrz KSW wagi ciężkiej Fernando Rodrigues Jr (11-4) miał się mierzyć z naszym Kamilem Bazelakiem (8-9). Na dwa tygodnie przed galą jej organizatorzy postanowili jednak zrezygnować z usług polskiego zawodnika. Oto treść oświadczenia organizacji:

Pragniemy poinformować, że dnia 21.04.2018 r. zerwaliśmy współpracę z Kamilem Bazelakiem. Dziwi tu fakt, iż niedługo po przeprowadzeniu kolejnej rozmowy o rozstaniu w spokojnej atmosferze, p. Kamil wypowiada się w jednym z wywiadów, iż nie wie dlaczego nie ma podpisanego kontraktu i obawia się, że walka może się nie odbyć, pomimo tego, że sam unikał spotkania w celu sfinalizowania formalności. Kamil Bazelak dysponował kontraktem, w którym zażyczył sobie pewne zmiany, na które się zgodziliśmy.

Jako federacja DKW Fight Night dystansujemy się od pogłosek na temat przeszłości p. Kamila Bazelaka. Nie możemy jednak bagatelizować negatywnego wpływu jego osoby na wizerunek naszej organizacji.

Głównym powodem zerwania współpracy są straty, nie tylko wizerunkowe, ale i finansowe, generowane przez brak profesjonalizmu zawodnika. Wielokrotnie ustalał on z nami termin realizacji spotu walki, jak również podpisania umowy.

Niestety, informowani na krótki czas przed spotkaniem o „nagłych sytuacjach” p. Kamila, byliśmy zmuszeni za każdym razem przekładać realizację filmu, co wiązało się z kosztami, oraz niemożnością dopełnienia formalności.

W niedługim czasie na fanpage DKW Fight Night poinformujemy o nowym, godnym przeciwniku dla Fernando „Santo Forte” Rodriguesa Jr.

Z wyrazami szacunku, DKW Fight Night

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.