KSIĄŻKA: 'PRZEWODNIK PO KICKBOXINGU'

Redakcja, Informacja własna

2018-04-30

Kickboxing jest sportem walki, powstałym na bazie dalekowschodnich sztuk walki, takich jak taekwondo, karate, muay thai, i klasycznego pięściarstwa. Początki tej dyscypliny sięgają lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku, a jej kolebką są Stany Zjednoczone. Do Polski kickboxing dotarł szybko i już pod koniec lat siedemdziesiątych zyskał na popularności. Od 1985 r. polska reprezentacja kickboxingu bierze udział we wszystkich mistrzostwach świata i Europy.

Jednak dopiero teraz ukaże się na rynku polskim książka na temat kickboxingu – dyscypliny sportowej uprawianej u nas w setkach klubów i oglądanej na regionalnych i ogólnopolskich turniejach, której autorami są Łukasz Rydzik i Paweł Kardyś.

W publikacji wydanej pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu  i FightExpert Magazine znajdziecie informacje na temat: 

Książka wydana nakładem Wydawnictwa AHA! – znanej marki wydawniczej specjalizującej się w książkach treningowych i poświęconych wielu dyscyplinom sportowym to pierwsza tego typu publikacja na rodzimym rynku, dlatego z pewnością warta uwagi wszystkich sympatyków tej dyscypliny.

KUP ZA JEDYNE 23,49 W EMPIK.COM >>>