TKO 43: ZWYCIĘSTWO SYLWII JUŚKIEWICZ W KANADZIE

W piątek w Kanadzie, a dokładniej w Quebec odbyła się gala TKO 43. W karcie walk pojawiła się nasza reprezentantka Sylwia Juśkiewicz (9-5), która wreszcie zaliczyła zwycięstwo poza granicami Polski! 'Mała' odnotowała tym samym drugie zwycięstwo po nieudanej walce w Japonii. Zawodniczka LFN Team nie miała łatwej przeprawy, ale ostatecznie niejednogłośną decyzją sędziów pokonała zawodniczkę publiczności - Alysse Krahn (4-2).

- No i jest wygrana, przełamany niefart walk zagranicznych. Przeciwniczka twarda i odporna. W pierwszym starciu uderzyła głową i nastąpiło mocne rozcięcie, więc do końca trzeba było walczyć zachowawczo. Niemniej zapasy Mała odrobiła elegancko, w jiujitsu zagroziła pod koniec nawet. Czyli praca z Kamil Wilk i Dawid Pepłowski daje rezultaty. Dzięki trenerzy, OSU!!! - napisał po walce Grzegorz Chałubiński (trener i ojczym Juśkiewicz).

Na tym samym evencie swoje efektowne zwycięstwo odnotował Adam Dyczka (8-0), który oczywiście pochodzi z naszego kraju! 'Kung Fu Panda' w pierwszej odsłonie znokautował powracającego Icho Larenasa z Argentyny. 27-latek wszystkie swoje pojedynki toczy w Kanadzie, może już niedługo zainteresują się nim większe organizacje?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.