WARSZAWA: TAICHI W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH

W tym roku juz 6 maja rozpoczynają się coniedzielne pokazy dalekowschodniego systemu zdrowotnych ćwiczeń zwanych TaiChi. W okolicach restauracji Belvedere można spotkać osoby preferujące taką formę aktywności. Zapraszamy do wypróbowania swoich sił w zabawie ruchowej na łonie natury. Proste sekwencje, tak naprawdę z pozoru wydają się proste, ale dlaczego nie sprawdzićKażdy może dołączyć - bez względu na wiek. Bez względu, czy ćwiczysz Tai Chi czy właśnie zastanawiasz się jaką formę profilaktyki zdrowotniej rozpocząć. W każdej chwili możesz przyjść i w każdej chwili możesz wyjść, bo aby zacząć naukę, to jedyne co musisz posiadać to swobodny strój i odrobinę wytrwałości.

Może właśnie kończąć wekeend majowy w Warszawie, warto przyjść w to miejsce i wypróbować te kilka ćwiczeń, a może uda się je wykorzystać w codziennej aktywności? Zaczynamy przekaz dla wszystkich neobecnych o 13:00, ale najlepiej przyjść i samemu sprawdzić zaraz po koncercie Chopinowskim tj. godzina 13:15 w każdą niedzielę na tyłach restauracji Belvedere, przy alei Chińskiej.

Zapraszamy również na TaiChi w plenerze tj. Park Juliusza Słowackiego we Wrocławiu, przy Panoramie Racławickiej - inauguracja już 12 maja o godz. 16:00 i tak w każdą sobotę do 15 września 2018.

Dokładne informacje na stronie www.TaiChi.pl >>>

Każda sobota - do 16 września - we Wrocławiu >>>, godzina 16:00 Park Juliusza Słowackiego, przy Panoramie Racławickiej

Każda niedziela - do 30 września - w Warszawie >>>, godzina 13:15, Łazienki Królewskie, na tyłach restauracji Belvedere, przy alei Chińskiej.

Czasami rzeczy proste są najtrudniejsze, a dają nam najwięcej.

Pokaz, tak naprawdę ma za zadanie przybliżyć jak kilkunascie ruchów Taoistycznego Tai Chi™, układa się w sekwencje, więc dlaczego spaceru alejkami najpięknieszego parku w Warszawie nie uatrakcyjnić gimnastyką o której zdrowotnych właściwościach można przekonać się samemu.

TaiChi w Łazienkach Królewskich w Warszawie - Chińska Alejka w okilcach resauracji Belvedere

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.