TFL 14: BADUREK-RYMARZAK I NIE TYLKO W KRAŚNIKU

Oficjalnie Izabela Badurek vs Judyta 'Judi' Rymarzak na TFL 14, już 9 czerwca w Kraśniku!

Była zawodniczka UFC oraz weteranka TFL, Izabela Badurek, już 9 czerwca w Kraśniku skrzyżuje rękawice z doświadczoną stójkowiczką Judyta Rymarzak. Reprezentantka Lublina ma na koncie trzy zwycięstwa pod banderą Thunderstrike Fight League. W ostatnim pojedynku na TFL 13 w Lublinie, po twardej walce zwyciężyła z Barbarą Nalepką.Obie Panie nie pałają do siebie sympatią.

"Wiemy już o naszej walce od dawna, więc chcę powiedzieć swojej rywalce, że zamierzam ją znokautować” - zapowiada Rymarzak.

Dłużna nie pozostaje jej Izabela Badurek która komentuje. "Co się odwlecze to.....Czekajcie na mnie w Kraśniku zamierzam dać Wam świetne show i szybko poddać Judytę". Gala TFL 14 odbędzie się 9 czerwca w Kraśnik. Impreza odbywa się pod Honorowym Patronatem Miasto Kraśnik oraz Burmistrza Miasta Kraśnik Pana Mirosław Włodarczyk.

Reprezentant klubu Oleksiejczuk Team/Spartakus Cyców Wojtek Żuchnik,podczas czternastej odsłony Thunderstrike Fight League, zmierzy się z Piotr Drozdowski. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie do 84 kg. Reprezentant Żyrardowa będzie miał okazję zrewanżować się po porażce jaką zanotował z Żuchnikiem. Walka toczyła się w formule semi pro.

"Jestem zdeterminowany by ponownie pokonać Piotra i ciężko do tego pojedynku trenuję pod okiem Michał Oleksiejczuk. Kooperacja Oleksiejczyuk Team oraz Spartakus Cyców z pewnością będzie również owocna dla mnie i zamierzam z tego wykorzystać. Obecnie przygotowuje się w nowym klubie i postaram się pokazać nowe umiejętności" - zapowiada Wojciech Żuchnik.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.