TFL 14: CEZARY OLEKSIEJCZUK POZNAŁ RYWALA

Redakcja, Informacja własna

2018-05-17

Kolejne międzynarodowe starcie czeka na kibiców podczas gali TFL 14 'Akpol Night' w Kraśniku. Perspektywiczny zawodnik Oleksiejczuk Team/ Spartakus Cyców Czarek Oleksiejczuk, skrzyżuje rękawice z Vadzimem Yakshukiem a pojedynek zakontraktowany jest w limicie do 77 kg.

Białorusin na co dzień przygotowuje się w klubie S4 Warszawa, pod okiem Tomasz Janiszewski. "Vadzim to bardzo solidny i niebezpieczny zawodnik, który będzie gotowy na wymagającego rywala. Możecie być przygotowani na solidną walkę." - komentuje trener Tomasz Janiszewski.

Jednym, ze szkoleniowów Cezarego Oleksiejczuka, jest jego brat Michał " Lord" Oleksiejczuk, zawodnik UFC, który jak zwykle chłodno ocenia kolejne zestawienie swojego zawodnika. "Oleksiejczuk Team w kooperacji z Spartakus Cyców nigdy nie wybiera rywali. Obecnie tworzymy świetny nowy klub na wysokim poziomie i dumnie reprezentujemy jego barwy.Zawodnicy S4 Warszawa zawsze są na wysokim poziomie sportowym więc jesteśmy nastawieni na bardzo trudny bój. Będzie to starcie międzynarodowe a w nas płynie biało czerwona krew. Kraśnik zna nasze nazwisko i jestem pewien że będzie kibicował mojemu bratu tak samo głośno jak kiedyś mi. Trenujemy bardzo ciężko ale oktagon zweryfikuje obydwu zawodników. Życzę im powodzenia i niech wygra lepszy" - ocenia trener Michał Oleksiejczuk.