SLUGFEST 15: DWA NOWE POJEDYNKI W KARCIE WALK

Jakub Kamieniarz kontra Adam Ugorski na Slugfest 15.

Jakuba będziemy gościć w naszej klatce już czwarty raz. To uczestnik jednej z walk wieczoru. Mało tego – nawet tej walki zwycięzca. Mocno doświadczony zawodnik Kohorty i Copacabany Poznań zawsze pokazuje, że MMA to przede wszystkim dobrze ułożony plan walki i jego bezlitosna egzekucja. Po jego występie – jak zwykle – możemy się spodziewać dobrej walki w stójce i pójścia za ciosem, gdy tylko nadarzy się okazja.

Adam swoją karierę w zawodowym MMA dopiero rozpoczyna. Na koncie ma jedną walkę, jednak walkę wygraną i to w bardzo dobrym stylu. Już w pierwszej rundzie odesłał swojego przeciwnika do szatni po dźwigni na nogę. Nie można też o nim powiedzieć, że jest zawodnikiem niedoświadczonym, bo to rutynowany grappler, który na matach pojawia się od dobrych 10 lat.

Ciężkie uderzenie na Slugfest 15! Michał Nowicki podejmie Radosława Rozwarskiego.

Michał po raz pierwszy wszedł do klatki ponad dwa lata temu. Na gali w rodzinnej Wrześni stoczył mocny, 3-rundowy pojedynek z Patrykiem Klasiem. Choć sędziowie wskazali na jego przeciwnika, to nie można mu zarzucić, że nie dał z siebie wszystkiego. Od tego czasu zmieniło się wiele – poukładanie w walce, nastawienie, klub. Ta mieszanka ma dać piorunujący efekt na gali w Trzemesznie.

Radosław również jest na początku swojej sportowej drogi. Do tej pory mogliśmy go oglądać na zawodach Amatorskiej Ligi MMA, gdzie walczył kilkukrotnie. Z tych zawodów wracał nawet ze złotym medalem. Walki w kategorii ciężkiej, to zawsze dawka emocji porównywalna z siłą ciosu tych zawodników, więc na tym zestawieniu nie sposób się zawieźć.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.