TFL 14: HUBERT SZYMAJDA Z NOWYM RYWALEM

Redakcja, Informacja własna

2018-05-31

Pretendent do tytułu mistrzowskiego TFL w kategorii lekkiej Hubert Szymajda, zmierzy się z efektownie walczącym w stójce Maikonem Lopesem, podczas gali TFL 14 'Akpol Night' w Kraśniku. Ekscentryczny i nieprzewidywalny Maikon Lopes wystąpi w zastępstwie za kontuzjowanego Jocamira Prethino Ferreira. Dodatkowym smaczkiem tej rywalizacji będzie fakt, że w narożniku Lopesa, będzie stał aktualny Champion TFL w kategorii lekkiej Guilherme Cadena. Aktualny mistrz na TFL 13 w Lublinie pokonał przez dyskwalifikacje popularnego Małpę. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie 73 kg.

"Zamierzam dać dobre show w Polsce. Jestem w ciągłym treningu, a o Hubercie wiem wszystko. Najpierw pokonam go ja a potem będzie musiał zapomnieć o rewanżu o pas TFL." - zapowiada "Chocolade".

"Takie jest MMA, kontuzje to norma w pracy promotora. Nie ma możliwości by anulować walkę naszym gwiazdom. Chocolade to charyzmatyczny zawodnik, widziałem kilka jego walk. To prawdziwy show man. Kibice dostaną świetną rozrywkę i sporą dawkę emocji. Presja dla Huberta będzie extremalna. Nie dość że wraca po pechowej porażce to w narożniku będzie patrzył na człowieka któremu musiał oddać pas"- mówi Jacek Sarna.