WIESŁAW KOLUCH O 10 MISTRZOSTWACH POLSKI

W miniony weekend odbyły się dziesiąte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w dyscyplinie której twórcą jest Wiesław Koluch. Zapraszamy do wysłuchania ciekawego wywiadu z żywą legendą sportów walki, rozpoznawalną i trenowaną przez zawodników na pięciu kontynentach.

Medaliści X Mistrzostw Polski Koluchstyl (03.06.2018) Białystok

Seniorki
Kategoria +74 kg

1. Katarzyna Waluk (KS Sumo Koluch)
2. Klaudia Dudek (UKS Terminator Wysokie)
3. Paulina Dudek (UKS Terminator Wysokie)
 Katarzyna Brud (Werbkowice UKS GROT)
Kategoria 74 kg
1. Oktawia Skraińska (ZTS Sokół Lublin)
2. Julia Łodzińska (KS Sumo Koluch)
3. Aleksandra Urbaniak (Werbkowice UKS GROT)
 Oliwia Wietrzyk (Werbkowice UKS GROT)
Kategoria 65 kg
1. Monika Skiba (UKS  Niedźwiadek Warszawa)
2. Beata Zawadzka (ZTS Sokół Lublin)
3. Agnieszka Owczarczuk (KS Sumo Koluch)
 Klaudia Solan (UKS Terminator Wysokie)
Kategoria 56 kg
1. Magdalena Chruściel (UKS 'Sorga' Zamość)
2. Kinga Smakulska (UKS Zdrowy Targówek Warszawa)
3. Agnieszka Orzyp (ZTS Sokół Lublin)
 Joanna Kruk (KS Sumo Koluch)

Seniorzy
Kategoria +109 kg

1. Marcin Luto (UKS  Niedźwiadek Warszawa)
2. Edward Koluch (KS Sumo Koluch)
3. Sławomir Dudek (UKS Terminator Wysokie)
 Norjid Tumennasan (Mongolia)
Kategoria 109 kg
1. Paweł Zimnoch (KS Sumo Koluch)
2. Wojciech Bochniak (UKS Orzeł Stary Zamość)
3. Tumenjargal Bolorjargal (Mongolia)
 Tomasz Franusik (Kickboxing Tarnowskie Góry)
Kategoria 92 kg
1. Michał Luto (UKS  Niedźwiadek Warszawa)
2. Bartosz Łętowski (UAKS Podlasie Białystok)
3. Piotr Cwalina (KS Sumo Koluch)
 Sebastian Gwiazda (UKS Zdrowy Targówek Warszawa)
Kategoria 82 kg
1. Dariusz Ryżykow (UAKS Podlasie Białystok)
2. Patryk Pietrzeniak (KS Sumo Koluch)
3. Andrzej Jędrzejowski (Kickboxing Tarnowskie Góry)
 Patryk Wianiarski (UKS Terminator Wysokie)
Kategoria 74 kg
1. Jan Romanowski (KS Sumo Koluch)
2. Mateusz Naworol (UKS 'Sorga' Zamość)
3. Piotr Kułakowski (KS Sumo Koluch)
 Karol Sobolewski (KS Sumo Koluch)
Kategoria 67 kg
1. Łukasz Naworol (UKS 'Sorga' Zamość)
2. Michał Marguła (UKS 'Sorga' Zamość)
3. Batmagnai Chinzorig (Mongolia)
 Paweł Wojciechowski (UKS Zdrowy Targówek Warszawa)

Punktacja drużynowa
1. KS Sumo Koluch
2. UKS  Niedźwiadek Warszawa
3. ZTS Sokół Lublin
 UKS 'Sorga' Zamość

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.