ACB 91: OMIELAŃCZUK, SAIDOV I RÓŻAŃSKI NA KARCIE!

Jedenastego sierpnia w Londynie odbędzie się Absolute Championship Berkut 91, a w karcie walk znalazło się aż czterech naszych reprezentantów! Trzeba przyznać, że już teraz rozpiska zapowiada się emocjonująco i będzie to niewątpliwie ważny wieczór.

W wadze ciężkiej drugą walkę w organizacji stoczy Daniel Omielańczuk (20-8-1), który zmierzy się z niebezpiecznym Amirem Aliakbarim (8-1). Były zawodnik UFC udanie zadebiutował na gali w Baku szybko stopując Bobby Brentsa. 30-latek zaś to utytułowany zapaśnik w stylu klasycznym. Wojownik z Iranu swoje umiejętności prezentował w Japonii na galach Rizin FF, jednak w ostatniej walce postanowił przejść do ACB. Na tej samej gali co Daniel - również w pierwszej odsłonie zastopował Denisa Smoldareva.

W kategorii półśredniej Aslambek Saidov (22-5) będzie szukał czwartego zwycięstwa z rzędu, które wreszcie doprowadzi go do ponownej szansy mistrzowskiej. I tym razem nie łatwe przed nim zadanie w postaci niebezpiecznego Ciro Rodriguesem (22-7). Brazylijczyk na ACB 86 sprawił niespodziankę na początku drugiej odsłony efektownie nokautując Beslana Isaeva.

Przed ewentualnym mocnym skokiem w rankingu stanie Maciej Różański (10-2), który skrzyżuje rękawice z Abdulem-Rahmanem Dzhanaevem (10-1). Przypomnijmy, że wojownik z Berkutu jest aktualnie na drugiej pozycji w oficjalnym rankingu. 'Maciako' w Słowacji wrócił na odpowiednie tory w drugiej odsłonie poddając Dana Hope.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.