ACB JJ 15: NA POCZĄTKU SIERPNIA W WARSZAWIE

Pierwszy weekend sierpnia będzie świętem dla wszystkich miłośników chwytanych sportów walki. W sobotę w Warszawie gala z udziałem zawodników z polskiej i światowej czołówki, w tym superfight znanych zawodników MMA! A w niedzielę ACB JJ Otwarte Mistrzostwa Europy No-Gi z pulą nagród o wartości 50 000 dolarów!

“Prowadzimy negocjacje z topowymi zawodnikami MMA, żeby podczas gali ACB JJ w Warszawie fani sportów walki mogli zobaczyć jak ich ulubieńcy radzą sobie na macie w innej formule. Taka kameralna gala to doskonała okazja, by zobaczyć z bliska zawodników podczas rywalizacji sportowej, jak i poza nią.” - mówi Baysangur Edelbiev, przedstawiciel organizacji ACB w Polsce.

Przedsprzedaż biletów ruszyła

Podczas gali zobaczymy m.in. rewanż z udziałem polskich zawodników: Jakub Witkowski vs Jędrzej Loska. Spore widowisko szykuje się też w walkach o pasy, w których zobaczymy topowych Brazylijczyków. Pierwszym z nich będzie pojedynek Joao Miyao vs Augusto Mendes, czyli gwiazda współczesnego BJJ kontra zawodnik UFC. W drugim pojedynku o pas zobaczymy pojedynek Joao Rocha vs Victor Honorio.

Zawodnicy będą rywalizować w formule NO-GI oraz innowacyjnym systemie zbliżonym do MMA - 3 rundy po pięć minut. Gdy sędzia uzna walkę za mało widowiskową, podniesie ją do stójki!

Bilety na Galę ACB Jiu Jitsu są już dostępne na eventim.pl. W przedsprzedaży, tylko do końca czerwca, można kupić wejściówkę w cenie 40 zł. Od początku lipca rusza regularna sprzedaż, a ceny biletów będą zaczynały się od 50 zł.

Gala ACB JJ 15 odbędzie się w sobotę, 4 sierpnia o godz. 17:00 w hali widowiskowo-sportowej ARENA URSYNÓW w Warszawie. W niedzielę, w tym samym miejscu, rozegrane zostaną Mistrzostwa Europy. Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Europy ACB JJ w Polsce zostały zorganizowane w Warszawie w marcu 2018 roku. Tym razem organizacji ACB zaprasza na maty zawodników z Polski i zagranicy do pojedynków bez kimon. Stawka jest wysoka, bo pula nagród na Otwartych Mistrzostwach Europy No-Gi ACB JJ to aż 50 000 dolarów.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.