BABILON MMA 5: ONISZCZUK-ABDULKADIROV W KARCIE

Kamil Oniszczuk (5-0, 1 KO, 1 Sub) poznał nazwisko rywala, z którym zmierzy się na gali Babilon MMA 5. 18 sierpnia w Międzyzdrojach naprzeciwko niepokonanego Polaka stanie Said-Magomed Abdulkadirov (4-0, 1 KO, 2 Sub). Starcie zostało zakontraktowane w limicie kategorii półśredniej.

Oniszczuk to jeden z największych talentów na polskiej scenie MMA. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego z poznańskiego Ankosu ma na koncie 5 zwycięstw. W dotychczasowych potyczkach dał się poznać jako zawodnik walczący bardzo efektownie i niekonwencjonalnie. Jego techniką firmową są wysokie kopnięcia. Oniszczuk imponuje również warunkami fizycznymi. W dwóch występach na galach Babilon MMA pokonał na punkty Pawła Karwowskiego i poddał w niespełna minutę Maksyma Potapowa.

W Międzyzdrojach Oniszczuk stanie przed największym wyzwaniem w zawodowej karierze. Jego rywal to utytułowany zapaśnik, który w formule MMA nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Abdulkadirov 4 zwycięstwa, z czego aż 3 przed czasem. "Pitbull" z pochodzenia jest Czeczenem, ale mieszka w Polsce. Na co dzień trenuje w klubie Spartakus Rzeszów.

Przypominamy, że w Międzyzdrojach swoją 7. walkę w formule MMA stoczy mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów Szymon Kołecki (6-0, 6 KO). Do klatki wejdą również Rafał Haratyk (9-3-2, 2 KO, 4 Sub), Marcin Naruszczka (19-8-1, 7 KO, 2 Sub) i Daniel Skibiński (11-5, 1 KO, 2 Sub). Kolejne nazwiska pojawią się w karcie już wkrótce.

Galę będzie można oglądać na antenach grupy Polsat. Bilety są w sprzedaży na stronie eventim.pl.

Karta walk Babilon MMA 5:

Walki wieczoru
93 kg: Szymon Kołecki (6-0) - TBA
77,1 kg: Daniel Skibiński (11-5) - TBA
83,9 kg: Rafał Haratyk (9-3-2) - Marcin Naruszczka (19-8-1)

Karta główna
77,1 kg: Kamil Oniszczuk (5-0) - Said-Magomed Abdulkadirov (4-0)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.