UFC HAMBURG: DAMIAN STASIAK GORSZY OD LIU

Redakcja, Informacja własna

2018-07-23

Zła passa Damiana Stasiaka (10-6) dalej trwa i trzecia przegrana z rzędu może oznaczać dla niego koniec przygody z Amerykańskim gigantem. 'Webster' otworzył wczorajszą galę UFC Fight Night 134, gdy jednogłośną decyzją sędziów przegrał z debiutującym w organizacji - Pingyuanem Liu (14-4).

Chińczyk od początku do końca górował w stójce. Damian w swoim stylu szukał obrotówek i kopnięć, jednak było to za mało. Stasiak zdobywał również sprowadzenia, jednak silny Liu szybko wychodził z opresji. Polak był również w dużych tarapatach. W drugiej odsłonie Pingyuan wystrzelił z bacfistem, który mocno odczuł nasz reprezentant. Stasiak mimo wszystko pokazał ponownie charakter i wytrwał do końca.

-  Na gorąco, co mogę napisać…. Smutek i Żal! Dziękuję olbrzymiej ilości kibiców, która mnie wspierała. Dostałem od Was bardzo dużą ilość wiadomości, dziękuję i przepraszam że Was zawiodłem! Ale siebie również- nie tak miał wyglądać dzisiejszy wieczór! Muszę przemyśleć co z tym wszystkim dalej… Coś się kończy a na pewno coś innego zaczyna. Zobaczymy co przyniesie przyszłość. Jeszcze raz dziękuję za wiarę i doping!! Jesteście wielcy - napisał na swoim koncie społecznościowym Stasiak.