BABILON MMA 5: PEPŁOWSKI PONOWNIE KONTUZJOWANY

Krystian Krawczyk do klatki Babilon MMA wejdzie po raz drugi. W marcu tego roku wystąpił na gali w Radomiu. Tam pokonał faworyzowanego Damiana Zorczykowskiego. Reprezentant MMA Fight Club Nowe Miasto i Rawski Klub Karate Kyokushin ma na koncie dwazawodowe zwycięstwa.

Dominik Gierowski jest reprezentantem gdyńskich klubów Piranha Gdynia Grappling Team i Mighty Bulls Gdynia. Ma za sobą starcia amatorskie i jedno zawodowe zakończone zwycięstwem nad Przemysławem Górnym. Talent Gierowskiego szlifują między innymi Grzegorz Jakubowski i Zbigniew Tyszka.

Starcie zostało zakontraktowane w limicie dywizji piórkowej.

O ogromnym pechu może mówić natomiast Dawid Pepłowski. Zawodnik i trener łódzkiego Shark Top Team marzenia o debiucie w MMA musi odłożyć na później. W trakcie sparingów Pepłowskiemu odnowiła się kontuzja kolana, która w marcu tego roku wyeliminowała go z walki na wspomnianej gali Babilon MMA 3 w Radomiu. W miejsce Pepłowskiego do karty Babilon MMA 5 wskoczył Piotr Szczodrowski, który zmierzy się ze Sławomirem Brylą.

Ostatnie bilety znajdziecie w serwisie eventim.pl. Tych, którzy nie zdążą ich kupić, zapraszamy przed telewizory. Gala dostępna na antenach grupy Polsat.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.