CW 97: KACPER FORMELA ZAWALCZY W WALII

Dwudziestego dziewiątego września w mieście Cardiff odbędzie się Cage Warriors 97, a w karcie walk zobaczymy dwóch, a nie jednego naszego reprezentanta. Kacper Formela (8-1) w swoim drugim pojedynku w organizacji zmierzy się z zawodnikiem publiczności - Masonem Jonesem (5-0). Przypomnijmy, że w walce wieczoru szansę mistrzowską dostanie Jakub Wikłacz (8-2-1).

Podopieczny Grzegorza Jakubowskiego w poprzednim roku zadebiutował na Cage Warriors 83, gdzie doznał pierwszej przegranej w karierze. ''Polish Machida'' już w pierwszej odsłonie został poddany z rąk - Aidena Lee. Od tego pojedynku Kacper odnotował cztery zwycięstwa z rzędu. Formela w ostatniej walce wystąpił na Babilon MMA 4 w Ełku, gdy potrzebował zaledwie 40 sekund na efektownie znokautowanie Adama Brzezowskiego.

23-latek już w swoim debiucie pojawił się w największej organizacji na wyspach. Tylko jeden pojedynek zakończył się po całym dystansie, a resztę kończył przed czasem. ''Dragon'' pod koniec lipca zaliczył swoje najważniejsze zwycięstwo - jednogłośną decyzją sędziów pokonując bardziej doświadczonego Konmona Deha (9-5).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.