Archiwum wiadomości z dnia: 2018-08-12

SHOGUN: ZAMIERZAM WYPEŁNIĆ KONTRAKT

MMA - Świat

Mauricio Rua (25-11) pomimo kontuzji i ostatniej szybkiej przegranej nie zamierza kończyć przygody z mieszanymi sztukami walki. Brazylijczyk chce wypełnić do końca kontrakt z Amerykańskim gigantem. Przypomnijmy, że 'Shogun' w Hamburgu po minucie i dwudziestu dziewięciu sekundach został znokautowany z rąk - Anthony Smitha. [Czytaj więcej]

RIZIN 12: LUIZ GUSTAVO NOKAUTUJE YACHIEGO!

MMA - Świat

Przedstawiamy wyniki niedzielnej gali Rizin 12, która odbyła się w mieście Nagoya. W walce wieczoru kapitalnie zadebiutował Luiz Gustavo (9-0), który w drugiej rundzie znokautował Yusuke Yachi (20-7). Tym samym 22-latek przerwał świetną passę zwycięstw Japończyka i udowodnił, że warto go obserwować. Dodać trzeba również, że 'Killer' pomaga w przygotowaniach Wanderleia Silvy. [Czytaj więcej]