M-1 CHALLENGE 96: KIJAŃCZUK STOCZY DRUGĄ WALKĘ

Dwudziestego piątego sierpnia w Sankt-Petersburgu swoją drugą walkę w organizacji M-1 Global stoczy nasz reprezentant Rafał Kijańczuk (3-0). Polak obdarzony mocnym ciosem na M-1 Challenge 96 skrzyżuje rękawice z Ibrahimem Sagovem (4-1).

'Kijana' ostatnią walkę stoczył w maju w Chinach, gdzie potrzebował zaledwie 15-sekund na znokautowanie Matta Clempnera (3-1). To nie koniec dobrych wiadomości, ponieważ Rafał związał się z organizacją ważnym kontraktem. Będzie on obowiązywał 25-latka dwa lata, a przez ten czas ma dostać sześć pojedynków.

- Po dobrym występie na majowej gali M-1 CHALLENGE 91 w Chinach, otrzymałem propozycję długoterminowego kontraktu z organizacją M-1 GLOBAL, którą podpisałem pod koniec czerwca. Jest to 2-letnia umowa na 6 walk. Nowy kontrakt rozpocznę od występu na gali M-1 CHALLENGE 96 w Sankt-Petersburgu już 25 sierpnia do której przygotowuję się od momentu jego podpisania. Przeciwnikiem będzie Ibragim Sagov.Wylot  już za 8 dni - napisał Kijańczuk na swoim koncie społecznościowym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.