CRC 9: PRIME TIME

16 września w Dublinie odbędzie się dziewiąta już gala organizacji Cage Ring Championship, zarządzane przez Pawła Tomczyka. W karcie walk znalazło się aż 19 pojedynków, w tym 6 o pasy mistrzowskie organizacji. Bezpośrednią transmisje z gali będzie można oglądać w telewizji FightBox oraz na naszym portalu.

KARTA WALK:

19)  A class Thai 74kg Title* 5x3min Reff: Walter Scott
Przemek Goss (Fight club Łódz) Vs Wayne Grant (Fantom Team Dublin)

18) Pro K-1 78kg Title Fight* 3x3min Reff: Walter Scott
Evgeny Silov (Orgins Muay Thai) Vs Damian Darker (Elite Martial Arts)

17) Pro K-1 57kg Title* 3x3min Reff: Walter Scott
Fabio Don Viti (Fantom Team Dublin) vs  Jay Counsel (309 Phuang Malai) 

16)Pro K-1 70kg Title Fight Eliminator 3x3min Reff: Walter Scott
Istvan Stefan Korodi (Dublin Combat Academy) Vs Kamil Mateja (Rebelia Kartuzy)

15) Pro K-1 62kg 3x3min Reff: Walter Scott
Belal Ahmad (Eiremuaysiam Thaiboxing) Vs Pawel Politylo (Fantom Team Dublin)

14) A/M  K-1 82kg Title fight* 3x2min Reff: Walter Scott
Andreeas Binder  (Shaolin MMA Galway) Vs Ian Garry (SBG Swords)

13) A/M MMA Super Lightweight Title* 3x3min Reff: Mariusz Domasad
John Byrne (SBG Ireland) Vs Kenny Mokhonoana (C-MAC)

12) Junior Submission Grappling Title fight* 60kg  1x 8min Reff: Mariusz Domasad
Megan Hamill (SBG Ireland) Vs Nicola Wasilewska (Fantom Team Dublin)

Under card

11) A/M K-1 75kg 3x2min Reff: Walter Scott
Dawid Żurawski (Orgins Muay Thai) Vs Adam Shelly (SBG Swords) 

10) A/M  K-1 68kg 3x2min Reff: Walter Scott
Damien McManus (Warrior Cavan) Vs Colm Carroll (Fantom Team Dublin) 

9) A/M  K-1 75kg 3x2min Reff: Walter Scott
James Collins (Eiremuaysiam Thaiboxing) Vs Robert Barrett (Compound Martial Arts)

8) A/M K-1 80kg  3x2min Reff: Walter Scott
Jacob Hogan (Trials Martial Arts) Vs Ben Melly (Elite Martial Arts)

7) A/M K-1 60kg  3x2min Reff: Walter Scott
Tracey Duggan (Eiremuaysiam Thaiboxing) Vs Emilym Weber (Fantom Team Dublin)

6) A/M MMA Featherweight fight 3x3min Reff: Mariusz Domasad
Abanoub Fares (SBG Cork City) Vs  Kamil Wincenciak (SBG Swords) 

5) A/M MMA Featherweight 3x3min Reff: Mariusz Domasad
Damien Sneyd (Strange Wolves) Vs Adam McEnroe (SBG 24)

4) A/M MMA Super Lightweight 3x3min Reff: Mariusz Domasad
Alan Zimny (Strange Wolves) Vs Matvei Zara (Fantom Team Dublin)

3) A/M MMA Featherweight 3x3min Reff: Mariusz Domasad
Francis O Brien (Full Power MMA) Vs Kian Tate (SBG 24) 

2) A/M MMA Super Middleweight 3x3min Reff: Mariusz Domasad
Darragh Higgins (Strange Wolves) Vs  Brian Rogers (Fantom Team Dublin)

1) Submission Grappling fight 57kg 1x6min Reff: Mariusz Domasad
Lola 'Super' Safronova (Sanda MMA) Vs Sarah Carney (SBG 24) 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.