RAGNAROK - PIERWSZY KLUB SPORTÓW WALKI W LIMANOWEJ

Agata Wójtowicz, Informacja własna

2018-09-20

Ragnarok Fight Club Limanowa to pierwszy na limanowskiej ziemi klub sportów walki, gdzie będzie można trenować między innymi MMA, kickboxing, grappling czy brazylijskie jiu jitsu. O powstaniu klubu rozmawialiśmy z jednym z założycieli Grzegorzem Pałką.

Klub jest kontynuacją sekcji MMA prowadzonej przez Krzysztofa Stokłose przy limanowskim klubie karate. Później zrodził się pomysł by stworzyć miejsce dla nas, gdzie można będzie się spotkać potrenować, spędzić na macie każdy wolny czas. I udało się, pojawiła się sala i wtedy zacząłem razem z moim przyjacielem Krzyśkiem Stokłosą myśleć o założeniu klubu, dołączył do nas także Damian Krawczyk założyciel klubu sportowego DEXTERS TEAM Nowy Sącz.

Oprócz Krzysztofa Stokłosy i Damiana Krawczyka w klubie trenerami będzie Beata Leśnik oraz Łukasz Książek.

Trenować w klubie może każdy. Główny nacisk kładziemy na dzieci i młodzież by właśnie w nich zaszczepić pasję do sportu. Chce by każdy czuł się tutaj jak w domu. Bez faworyzowania, gwiazdorzenia, presji i sztuczności. - dodaje Grzegorz Pałka.

Otwarcie klubu odbędzie się 24 września o godzinie 17.00 w siedzibie klubu przy ulicy Zygmunta Augusta 37 (limanowska pływalnia). Podczas inauguracji obecny będzie czołowy fighter kategorii piórkowej KSW Filip 'Wolan' Wolański, zawodnik Grappling Kraków. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby i sympatyków sportów walki z terenu powiatu limanowskiego i nie tylko. A dla tych, którzy będą nieobecni obiecujemy przygotować relacje z tego wydarzenia.