CRC 9 'PRIME TIME': WYNIKI GALI W DUBLINIE

16 września w Dublinie odbyła się dziewiąta już gala organizacji Cage Ring Championship, zarządzane przez Pawła Tomczyka. W karcie walk znalazło się aż 19 pojedynków, w tym 6 o pasy mistrzowskie organizacji.

WYNIKI GALI CRC 9:

19) A class Muay Thai Super-Lightweight 74kg Title*
Wayne Grant (Fantom Team Dublin) defeated Przemek Goss (Fight club Łódz)  via TKO -3 round

18) Pro K-1 78kg Title Fight* 3x3min 
Damian Darker (Elite Martial Arts) defeated Evgeny Silov (Orgins Muay Thai) via TKO - 1 round

17) Pro K-1 57kg Title* 3x3min
Jay Counsel (309 Phuang Malai) defeated Fabio Don Viti (Fantom Team Dublin) via TKO - 2 round

16) Pro K-1 70kg Title Fight Eliminator 3x3min 
Istvan Stefan Korodi (Dublin Combat Academy) defeated Kamil Mateja (Rebelia Kartuzy) via unanimous decision

15) Pro K-1 62kg 3x3min 
Pawel Politylo (Fantom Team Dublin) defeated Belal Ahmad (Eiremuaysiam Thaiboxing)  via TKO - 2 round

14) 3A/M  K-1 82kg Title fight* 3x2min
Ian Garry (SBG Swords) defeated Andreeas Binder  (Shaolin MMA Galway) via unanimous decision

13) 3x3min A/M MMA Super-Lightweight 74kg Title* 3x3min 
John Byrne (SBG Ireland) defeated Kenny Mokhonoana (C-MAC) via unanimous decision

12) Jr. Submission Grappling Title* 60kg  1x 8min 
Megan Hamill (SBG Ireland) defeated Nicola Wasilewska (Fantom Team Dublin) via submission Armbar

Under card

11) A/M K-1 75kg 3x2min 
Adam Shelly (SBG Swords) defeated Dawid Żurawski (Orgins Muay Thai)  via unanimous decision

10) A/M  K-1 68kg 3x2min 
Colm Carroll (Fantom Team Dublin) defeated Damien McManus (Warrior Cavan) via unanimous decision

9) A/M  K-1 75kg 3x2min 
Robert Barrett (Compound Martial Arts) defeated James Collins (Eiremuaysiam Thaiboxing) via TKO - 3 round

8) A/M K-1 80kg  3x2min 
Ben Melly (Elite Martial Arts) defeated Jacob Hogan (Trials Martial Arts) via unanimous decision

7) A/M K-1 60kg  3x2min  
Emilym Weber (Fantom Team Dublin)  defeated Tracey Duggan (Eiremuaysiam Thaiboxing) via unanimous decision

6) A/M MMA Featherweight fight 66kg 3x3min 
Kamil Wincenciak (SBG Swords) defeated Abanoub Fares (SBG Cork City) via TKO - 3 round GNP (1:48)

5) A/M MMA Featherweight fight 66kg 3x3min 
Adam McEnroe (SBG 24) defeated Damien Sneyd  (Strange Wolves)  via RNC - 2 round  (0:40)

4) A/M MMA Super-Lightweight 74kg 3x3min
Alan Zimny (Strange Wolves) defeated Matvei Zara (Fantom Team Dublin) via Split decision

3) A/M MMA Super-Featherweight 68kg  
Francis O Brien (Full Power MMA) defeated Kian Tate (SBG 24) via Split decision

2) A/M MMA Super-Middleweight 88kg 3x3min 
Darragh Higgins (Strange Wolves) defeated Brian Rogers (Fantom Team Dublin) via TKO - 2 round (1:37)

1) Submission Grappling Fight 57kg 1x 6min 
Sarah Carney (SBG 24) defeated 'Super' Lola Safronova (Sanda MMA) in Over Time

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.