FNW 4: KIJAŃCZUK NOKAUTUJE, ELSNER PODDANY!

Dzisiaj w Czechach, a dokładnie w mieście Karlowe Wary odbyła się gala Fight Night West 4. W karcie walk pojawiło się dwóch naszych reprezentantów, a rezultat ostatecznie okazał się zmienny.

Rafał Kijańczuk (5-0) stoczył swoją piątą walkę w tym roku! 'Kijana' tym razem w trzeciej odsłonie ciężko znokautował doświadczonego Charlesa Andrade (34-42). Polak potwierdził, że kondycyjnie również nie wygląda słabo. 25-latek w klatce dominował i był bliski szybszego zakończenia walki, lecz Brazylijczyk uciekł z tarapatów.

- Zwycięstwo 5-0 i dalej rośnie. Ciężki nokaut w trzeciej rundzie. Ale bardzo twardy przeciwnik, mimo to cała walka pełna dominacja głównie w parterze gdzie był rozbijamy ciosami - napisał Kijańczuk na swoim koncie społecznościowym.

Następnie w klatce zameldował się Michał Elsner (14-13), dla którego była to trzecia walka po wznowieniu kariery. Radomianin po wcześniejszych zwycięstwach musiał tym razem uznać wyższość rywala. Elsner został poddany z rąk Eudesa Tavaresa (14-10) reprezentującego Brazylię.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.