TFL 15: JAKUB PIESIEWICZ STANIE DO OBRONY PASA

Jakub Piesiewicz vs Mariusz Joniak, już 20 października na TFL 15 w Lublinie! Po dwuletniej przerwie do klatki organizacji Thunderstrike Fight League powraca mistrz w kategorii koguciej Jakub Piesiewicz. Reprezentant klubu MSGF Garwolin w pierwszej obronie pasa , skrzyżuje rękawice z solidnym i bardzo niebezpiecznym Mariuszem Joniakiem. Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 61 kg. Aktualny mistrz TFL, Jakub Piesiewicz z powodów zdrowotnych nie mógł bronić wywalczonego w 2016 roku pasa mistrzowskiego.

„Jestem podekscytowany powrotem. Każdy kto mnie zna wie jak bardzo kocham ten sport i jak dużo dla mnie znaczy. Tym razem to nie będzie to tylko walka z moim rywalem ale przede wszystkim ze swoimi słabościami na które nie do końca mam wpływ. Walka na TFL to dla mnie wyjątkowe sportowe święto, które spędzam ze swoimi najlepszymi kibicami. Zapraszam Wszystkich do Lublina , 20 października! Jesteście moją rodziną!” - komentuje Jakub „Zacięty” Piesiewicz.

Pewny swojego sukcesu jest pretendent i reprezentant Bebson Gold Team Pierzyce, którzy zamierza pokonać aktualnego Championa. „Będę bardzo dobrze przygotowany do walki na TFL 15. O propozycji tego pojedynku dowiedziałem się już dawno temu więc nie jest to walka z przypadku. Wiem gdzie jadę i po co jadę a cel jest jasny …Pas TFL !” – podsumowuje pretendent Mariusz Joniak.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.