TFL 15: SZYMAJDA-MACIEJOWSKI W WALCE O PAS

Hubert Szymajda vs Robert Maciejowski, już 20 października w walce o tymczasowy pas mistrzowski na TFL 15 'Noxy Night' w Lublinie!

Niepokonany Robert Maciejowski będzie rywalem Huberta Szymajdy podczas piętnastej odsłony TFL w Lublinie! Reprezentant BERSERKERS TEAM Bielsko Biała 20 października, stanie przed szansą wywalczenia tymczasowego pasa TFL w kat. lekkiej. Popularny na Lubelszczyźnie 'Małpa',nie wykorzystał swojej pierwszej szansy na zdobycie tytułu championa Thunderstrike Fight League. Z powodu dyskwalifikacji przegrał na TFL 13 w walce o pas z Guilherme Cadena.

"Faktem jest, że byłem nastawiony na rewanż z Brazylijczykiem, ale wyszło inaczej. Tymczasowy pas na pewno jest fajną rekompensatą. Cieszę się, że będę prekursorem jeśli, chodzi o organizację TFL w postaci pretendenta do tytułu tymczasowego mistrza kategorii. Liczę na Wasze wsparcie. Dam z siebie wszystko" - mówi Hubert Szymajda. "Możecie być gotowi na twardy pojedynek i świetne starcie. Robert walczył w wyższej kategorii wagowej. Będzie bardzo silny i dobrze przygotowany. Jest niepokonany w zawodowym MMA i przyjeżdża do Lublina po pas organizacji TFL. Przyjeżdżamy namieszać i chcemy kolejnej walki z Brazylijczykiem Guilherme Cadeną. Wszystkie szczegóły z TFL są już ustalone" - komentuje manager Roberta Maciejowskiego, Marcin Damian Ossoliński. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.