FEN 22: KAMIL GNIADEK ZASTOPOWAŁ JĘDRASZCZYKA

Kamil Gniadek (13-5-1) efektownie wrócił do rywalizacji w MMA! 24-latek miał przerwę spowodowane kontuzją oraz postawił na zmiany.. Gniadek postanowił przeprowadzić się do Warszawy i aktualnie reprezentuje WCA Fight Team. Mimo wszystko w jego narożniku widzieliśmy Roberta Jocza i Piotra Bagińskiego. Dobre podpowiedzi skutkowały efektownym skończeniem Jacka Jędraszczyka (5-2). Po zwycięstwie Gniadek bez zaskoczenia domaga się walki o pas, bo przecież to już jego czwarte zwycięstwo!

Kamil od samego początku wywierał presję i polował na zamachowy cios. Jędraszczyk odpowiadał, ale przy obronie mocno odchylał się do tyłu. Po paru minutach Gniadek trafił idealnie w cel. Jędraszczyk był na deskach, a kolejne ciosy były dokończeniem dzieła.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English