GRANDA PRO 7: PATRYK MAŁECKI vs KAMIL SÓJKOWSKI

Już 27 października, podczas gali Granda Pro – Lucky 7 dojdzie do bardzo interesującego pojedynku w formule K-1. Naprzeciw siebie, w kategorii wagowej do siedemdziesięciu pięciu kilogramów stanie dwóch mocnych zawodników z Warszawy i Łodzi. Stolicę w tej batalii reprezentować będzie znany z poprzednich gal Granda Pro Patryk Małecki, zaś honoru miasta włókniarzy bronić będzie Kamil Sójkowski.

Małecki to 33-letni zawodnik z Warszawy, którego stylem bazowym jest muay thai. Jego zawodowy rekord w formule K-1 to cztery zwycięstwa, jedna porażka i jeden remis. Na co dzień trenuje w klubie Fight Club Fanga, a także widywany jest na treningach w Legia Fight Club. Prezentuje widowiskowy styl walki, lubi wymiany, a jego kopnięcia na nie jednym rywalu zrobiły wrażenie.

Sujkowski jest o dziewięć lat młodszy od swojego przeciwnika i posiada mniejsze doświadczenie w zawodowych walkach. Do tej pory stoczył dwa pojedynki z czego jeden wygrał, a w drugim musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Reprezentantowi ŁKS Łódź Boks dużo lepiej idzie na ringach amatorskich. W swojej kolekcji posiada wiele medali z krajowych mistrzostw, a także tytuł Mistrza Europy w kickboxingu w formule low-kick.

Starcie obu zawodników zapowiada się bardzo interesująco. Obaj lubią się bić, obaj dobrze kopią i obaj lubią narzucać swój styl walki rywalom. Ten pojedynek nie ma prawa zakończyć się w pełnym dystansie. Ale kto go wygra? Dowiemy się już 27 października podczas Granda Pro – Lucky 7.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.