KSW 46: SZADZIŃSKI-ZIÓŁKOWSKI W KARCIE

Pierwszego grudnia w Gliwicach odbędzie się KSW 46, a do karty walk dołączyło zestawienie w kategorii lekkiej. Zachwycający ostatnio Gracjan Szadziński (8-2) tym razem skrzyżuje rękawice z Marianem Ziółkowski (19-7-1). Niewykluczone, że będzie to jedna z dwóch par jeszcze nie ogłoszonego turnieju kategorii lekkiej.

28-latek wszedł w zastępstwo na KSW 38 i był bliski sprawienia niespodzianki, ale ostatecznie przegrał na punkty z Kamilem Szymuszowskim. Od tego czasu Szadziński odnotował trzy zwycięstwa z rzędu. W ostatnich zachwycał - mimo, że początkowo przegrywał pojedynki. Siłę jego uderzenia poczuł Maciej Kazieczko i Paul Redmond.

Były mistrz PLMMA i 2-krotny pretendent do pasa Fight Exclusive Night niespodziewanie przeszedł do największej organizacji w naszym kraju. ''Golden Boy'' również trafił do federacji w sprawie zastępstwa. Podczas dużego wydarzenia na KSW 44 w Ergo Arenie podjął byłego mistrza - Klebera Koike Erbsta. 28-latek nie sprawił sensacji i już w pierwszej odsłonie został poddany.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.