RIZIN FF: JEDNAK NIE BĘDZIE WALKI MAYWEATHERA!

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) wraca? Niekoniecznie... Wygląda na to, że nie dojdzie do jego walki z Tenshin Nasukawą.

Dwa dni temu dowiedzieliśmy się, że "Piękniś" spotka się z japońskim kickbokserem w walce, których reguł jeszcze nie znamy. I nie poznamy. Dziś Floyd wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył, jakoby miał wystąpić podczas sylwestrowej gali organizacji Rizin Fighting Federation w Saitamie.

"Nigdy nie zgodziłem się na oficjalną walkę z Nasukawą. Szczerze mówiąc wcześniej o nim nawet nie słyszałem, dopóki nie poleciałem do Japonii. Miałem wystąpić w walce pokazowej, trzy rundy po dziewięć minut z przeciwnikiem wskazanym przez Rizin Fighting Federation. To miał być występ dla małej grupy kibiców za wielkie pieniądze. Kiedy przybyłem na konferencję prasową, mój zespół i ja byliśmy kompletnie zaskoczeni nowym projektem. Powinniśmy zareagować natychmiast. Chciałbym przeprosić wszystkich moich kibiców za te mylące informacje. Zapewniam was, że ja również byłem zaskoczony nowymi ustaleniami, które nikt z nami nie konsultował" - napisał między innymi w oświadczeniu Mayweather Jr, były mistrz świata pięciu kategorii, od super piórkowej, aż po junior średnią.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.