XFN PODBIJA EUROPĘ ŚRODKOWĄ

Czeska federacja X Fight Nights nabiera rozpędu, w najbliższym czasie chce mocno zaznaczyć swoją obecność w Europie Środkowej, co powinno też cieszyć polskich kibiców. W październiku na XFN 12 bił się Mateusz Ostrowski, tydzień temu odbyła się gala XFN 13, na której w czeskich Parubicach wygrał Łukasz Brzeski, a już jutro kolejna gala. Tym razem w Bratysławie, na XFN 14 również cieszyć się będziemy udziałem Polaka. Mistrz FEN Andrzej Grzebyk, który nie ukrywa, że ma ambicje bić się w największej lidze świata, podejmie na wyjeździe Ukraińca Vasily Novikova.

XFN ma plany podboju Europy Środkowej, a jednym z przystanków ma być Wrocław. Są to efekty współpracy czeskich włodarzy z polskim menedżerem i jego prężnie rosnącą grupą Artnox Fight Sport. Wspomniani wcześniej zawodnicy, są właśnie z tej „stajni”. Artur Gwóźdź kieruje karierą już przeszło czterdziestu zawodniczek i zawodników z całej Polski, głównie jednak skupia działalność na Dolnym Śląsku, stąd wybór Wrocławia na polską galę XFN.

13. kwietnia 2019 we Wrocławiu, bo na ten termin planowana jest gala w stolicy Dolnego Śląska, możemy więc spodziewać się występu zawodników współpracujących z Artnox Fight Sport, a jest z czego wybierać. Oprócz Wrocławia, do połowy przyszłego roku planowane są dwie gale w Pradze, po jednej w Koszycach, Wiedniu, czy Brnie. Jest bardzo prawdopodobne, że na tych wszystkich wydarzeniach również kibicować będziemy zawodnikom Artnox Fight Sport. Grupa współpracuje praktycznie ze wszystkimi liczącymi się w Polsce organizacjami, jak widać otwiera swoim zawodnikom również kierunki zagraniczne.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.