NARKUN: MAMED PRÓBUJE MNIE CHYBA SPROWOKOWAĆ

Saparbeg Safarov pojawił się w przygotowaniach Mameda Khalidova i to spowodowało dużo komentarzy na mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że 32-latek w przeszłości miał zawalczyć z Tomkiem Narkunem, lecz na ważeniu doszło do kuriozalnej sytuacji i pojedynek odwołano.

Tomasz Narkun jest niewątpliwie zaskoczony obecnością Safarova. 'Żyrafa' uważa, że Mamed próbuje chyba go sprowokować przed rewanżowym starciem.

- Nie wiem, jaki jest sens, że Mamed ściągnął tego gościa... Nawet z nim nie walczyłem, bo został zdyskwalifikowany za to, co zrobił na ważeniu. Dla mnie nie jest sportowcem. Nie wiem, dlaczego chce czerpać wiedzę od tego człowieka i z nim współpracować. Nic mu nie pomoże. On mnie nie zna. Może szuka sposobu, by wytrącić mnie z równowagi. Jak to zobaczyłem, to się roześmiałem. I szybko się uspokoiłem, bo widać, że Mamed jest zestresowany i nie wie, co robić. Z tego, co widziałem, to nikt nigdy nie widział, by trenował z tym zawodnikiem. Zbieg okoliczności? Akurat przed tym rewanżem!  Mamed przegrał pierwsze starcie i próbuje różnych sposobów. A ja mu odpowiadam. Widzimy się w klatce! - powiedział Narkun w rozmowie z Polsatem Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.