BABILON MMA 6: RÓŻAŃSKI PRZECIWNIKIEM HARATYKA

Czas poznać bohaterów równie mocnego starcia w dywizji średniej. 15 grudnia podczas Babilon MMA 6 w Raszynie zmierzą się Rafał Haratyk (10-3-2, 2 KO, 4 Sub) i Maciej 'Spartan' Różański (10-2, 2 KO, 7 Sub).

Naprzeciwko siebie staną Berserkerzy z Bielska i Szczecina. Pierwszy z nich to Rafał Haratyk z Daas Berskers Team Bielsko-Biała. Podopieczny Damiana Herczyka to jedna z gwiazd Babilon MMA. Haratyk notuje serię 3 zwycięstw z rzędu. Pokonał kolejno Łukasza Bieńkowskiego, Johana Romminga i Marcina Naruszczkę, któremu zrewanżował się za porażkę sprzed lat. Aktualnie "Polish Tank" ma na koncie 10 zwycięstw, 3 porażki i 2 remisy.

Rywal Haratyka reprezentuje szczeciński Berserkers Team. Zawodnik trenujący pod okiem legendy polskiego MMA Piotra Bagińskiego toczył ostatnio emocjonujące boje na galach ACB. W ostatnim starciu pokonał Dana Hope'a przez poddanie. Jak przystało na członka Berserkers Team Szczecin, Różański imponuje w parterze. Przez poddania wygrał 7 pojedynków. W zawodowej karierze odniósł 10 zwycięstw i doznał dwóch porażek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.