BABILON MMA 6: PIOTR KACPRZAK vs FILIP LAMPARSKI

Piotr Kacprzak i Filip Lamparski to kolejni bohaterowie gali Babilon MMA 6, która odbędzie się 15 grudnia w podwarszawskim Raszynie. Starcie zostało zakontraktowane w limicie kategorii piórkowej.

Piotr Kacprzak jest doskonale znany kibicom, którzy oglądali poprzednie edycje Babilon MMA. Pierwszą walkę dla organizacji Tomasza Babilońskiego stoczył w marcu tego roku w Radomiu. We własnym mieście pokonał wówczas przez decyzję Daniela Matuszka. Trzy miesiące później Kacprzak wygrał na punkty z Pawłem Szumlasem. Oba te pojedynki były toczone w formule "semi pro". Po bogatej karierze amatorskiej czas na debiut zawodowy. Kacprzak to przede wszystkim specjalista w brazylijskim jiu-jitsu, które szlifuje w radomskim klubie Marga Submission Fighting Gym.

Filip Lamparski reprezentuje Daas Berserkers Team Bielsko-Biała. W Raszynie stoczy trzecią zawodową walkę. W profesjonalnym debiucie pokonał Armana Wilskiego. Jego drugie zawodowe starcie śmiało może kandydować do miana jednej z walk roku w Polsce. W czerwcu tego roku Lamparski stoczył pasjonujący bój z Adrianem Kępą. Zwyciężył Kępa przez poddanie, ale Lamparski zaprezentował się bardzo solidnie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.