Archiwum wiadomości z dnia: 2018-12-01

GLORY 62: ZNAMY PARY, WRZOSEK POZNAŁ RYWALA

Sporty uderzane - Kickboxing

Podczas wczorajszego wieczoru zostały rozlosowane pary zbliżającego się turnieju wagi ciężkiej. Wszystko będzie miało miejsce dwunastego grudnia w Rotterdamie podczas Glory 62. Swoją szansę dostanie nasz reprezentant Arkadiusz Wrzosek (11-4), który ma przed sobą ścisłą czołówkę na świecie. Każdy wybór nie byłby łatwy, i ostatecznie padło, że mistrz Fight Exclusive Night zmierzy się z Benjaminem Adegbuyi (31-5). Rumun jest aktualnie na fali trzech zwycięstw z rzędu. [Czytaj więcej]

BELLATOR 216: PAGE-DALEY, WCZEŚNIEJ WALKA MINAKOVA!

MMA - Świat

Szesnastego lutego w Uncasville odbędzie się Bellator 216, a teraz poznaliśmy główne pojedynki tego wieczoru. W main evencie zobaczymy wyczekiwane zestawienie w kategorii półśredniej. Niepokonany Michael Page (13-0) będzie szukał kolejnego efektowne zwycięstwa w starciu z rodakiem - Paulem Daley'em (40-16-2). [Czytaj więcej]

TUF 28 FINALE: USMAN ZDOMINOWAŁ DOS ANJOSA

MMA - Świat

Przedstawiamy wyniki TUF 28 Finale, która w piątek odbyła się w Las Vegas. W walce wieczoru Kamaru Usman (14-1) ponownie potwierdził, że należy mu się mistrzowska szansa! Nigeryjczyk na przestrzeni 5-rund zdominował Rafaela Dos Anjosa (28-11). Dla Brazylijczyka była to druga przegrana z rzędu po przejściu kategorie w górę. [Czytaj więcej]

WHITE ZAINTERESOWANY STARCIEM POIRIER-MCGREGOR II

MMA - Świat

Dana White zdradził jakim starciem jest zainteresowany w zbliżającym się roku. Prezydent UFC zdradził, że chciałby doprowadzić do ciekawego rewanżu w kategorii lekkiej pomiędzy Dustinem Poirierem, a Conorem McGregorem. Do ich pierwszego starcia doszło w 2014 roku, gdy Irlandczyk znokautował przeciwnika w niecałe dwie minuty. Amerykanin w ostatnim czasie zaliczył cenne zwycięstwa i już teraz jest bliski mistrzowskiej szansy. [Czytaj więcej]

HOG 2: RAFAŁ BŁACHUTA PODDAJE PONIEDZIAŁKA

MMA - Polska

W piątek w Zabrzu odbyła się druga edycja House Of Gladiators. W walce wieczoru Rafał Błachuta (10-6) udanie wrócił po prawie 2-letniej przerwie. Wojownik z Kwidzynia już w pierwszej odsłonie efektownie poddał (trójkąt nogami) - Piotra Poniedziałka (5-2), który po pierwszej zawodowej przegranej zaliczył cztery zwycięstwa z rzędu. [Czytaj więcej]