M-1 CHALLENGE 100: KIJAŃCZUK PONOWNIE ZACHWYCA!

Rafał Kijańczuk (7-0) nie przestaje nas zachwycać! 26-latek w tym roku zadebiutował i przez ten czas wypracował o sobie dobre zdanie w prestiżowej organizacji jaką niewątpliwie jest M-1 Global. Polak wystąpił na dzisiejszym M-1 Challenge 100 w Kazachstanie, lecz pojedynek ponownie nie potrwał długo! Wojownik z Chełma już w pierwszej odsłonie ciosami z góry znokautował solidnego - Gige Kukhalashvili (11-5).

Rafał zaczął starcie od niskich kopnięci i po paru z nich mogliśmy zobaczyć spore zaczerwienie na nodze Gruzina. Kijańczuk eksplozywnie sprowadził przeciwnika i od początku niczym z karabinu maszynowego trafiał ciosami. Giga znalazł moment i mieliśmy próbę skrętówki, ale ostatecznie skończyło się na byciu z góry. 'Kijana' szybko znalazł sposób, aby wyjść z niedogodnej dla siebie pozycji. 26-latek będąc z góry zasypał Kukhalashvili kolejnymi ciosami, po których 'odpłynął.

Po walce Rafał bez zaskoczenia przyznał, że w następnym starciu chciałby skrzyżować rękawice z aktualnym mistrzem - Khadisem Ibragimovem (7-0). Taka jest kolei rzeczy! Przypomnijmy tylko, że dla Kijańczuka była to trzecia efektowna wygrana w Rosyjskiej federacji. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.