ACA 92: RADOSŁAW PACZUSKI POZNAŁ RYWALA

Już 16 lutego, na warszawskim Torwarze, czołowy polski kickboxer Radosław Paczuski w klatce ACA spotka się z Marcinem Krakowiakiem. To będzie pojedynek MMA debiutującego w tej formule Paczuskiego z zawodnikiem, który w swoim zawodowym rekordzie ma już trzy zwycięstwa i ewidentnie jest na fali wnoszącej.

Marcin Krakowiak (3-1) to utytułowany zawodnik a także założyciel sekcji Grappling Wolbórz i pomysłodawca Gali „Wirtuoz Challenge”. Niepokonany w minionym roku. W 2018 roku stoczył dwie walki w MMA i obie zakończył w pierwszej rundzie! Dobrze odnajduje się zarówno w stójce, jak i w parterze.

Radosław Paczuski do debiutu w formule MMA przygotowywał się od dawna. Ten utytułowany kikcboxer jako pierwszy zawodnik w historii, zdobył pasy mistrzowskie dwóch organizacji promujących zawodowy kickboxing w Polsce. Fani Paczuskiego długo czekali na pojedynek mistrza w klatce.

Ta walka podczas gali ACA 92 na Torwarze to będzie również pojedynek kibiców na doping. Obaj zawodnicy mają bowiem rzesze fanów, którzy cenią ich za dotychczasowe osiągnięcia i świetne walki.

Bilety w przedsprzedaży tylko do niedzieli

Znamy już osiem z czternastu zestawień na galę ACA 92. Na jednej karcie naleźli się Piotr Strus, Daniel Omielańczuk, Aslambek Saidov, Marcin Held, Karol Celiński, Radosław Paczuski i Luke Barnatt. Tylko do 6 stycznia, do północy, trwa przedsprzedaż biletów na piekielnie mocną galę MMA w Warszawie. To ostatnia szansa na zakup miejsc już od 60 zł. Szczegóły na eventim.pl Od poniedziałku ceny idą górę!

BILETY NA EVENTIM.PL JUŻ OD 60 ZŁ -> http://bit.ly/BILETYACA92

KARTA WALK ACA 92

Walka wieczoru 93 kg
Karol Celiński (16-6) vs Dovletdzhan Yagshimuradov (16-5)

Karta główna
70 kg: Marcin Held (25-7) vs Abdul-Aziz Abdulvakhabov (15-2)
77 kg: Aslambek Saidov (22-5) vs Ciro Rodrigues (22-8)
84 kg: Piotr Strus (13-4) vs Ibragim Chuzhigaev (12-5)
+93 kg: Daniel Omielańczuk (20-9) vs Zelimkhan Umiev (11-2)
84 kg: Radosław Paczuski (0-0) vs Marcin Krakowiak (3-1)
93 kg: Luke Barnatt (14-6) vs Jorge Gonzales (14-4)
+93 kg: Deniss Smoldarev (13-4) vs Tony Johnson (12-4)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.