BEST OF 2018: POWRÓT ROKU PROMOTOR: MIROSŁAW OKNIŃSKI

Rok 2018 był rokiem powrotów nie tylko zawodników, ale również promotorów. Śmiało można stwierdzić, ze najbardziej spektakularny powrót zaliczyła organizacja PLMMA. Mirosław Okniński oddał oficjalnie stery firmie Goodwill consulting, jednak dalej jest odpowiedzialny za stronę sportową, więc na dobrą sprawę to była zmiana kosmetyczna. 

Od czasu pamiętnej konferencji prasowej we Włocławku, na której doszło do słynnej bitwy przy użyciu słomki ptysiowej z udziałem Pawla ‘Trybsona’ Trybały i Marcina ‘El Testosterona’ Najmana o PLMMA było cicho. Było to spowodowane przede wszystkim wykryciem nowotworu w ciele Mirosława Oknińskiego, pioniera MMA w naszym kraju, obecnie organizatora gal Profesjonalnej Ligi MMA i trenera Akademii Sportów Walki Wilanów Warszawa. Na szczęście Mirosław Okniński powrócił do zdrowia, co niewątpliwie jest z korzyścią dla polskiego MMA, zwłaszcza dla początkujących zawodników.

Mimo, że gala PLMMA 77 nie rozpieszczała jeśli chodzi o rozpiskę, to mamy prognostyk na świetlaną przyszłość organizacji. W klatce pojawił się mistrz świata juniorów w kickboxingu organizacji WAKO, Kamil Połosak, wystąpił również uczestnik ostatnich mistrzostw świata IMMAF, Bartosz Zaczeniuk z Vale Tudo Białystok, a w walce wieczoru inny podopieczny Pawła Zalewskiego ze stolicy Podlasia, Paweł Zakrzewski zdobył mistrzowski pas wagi ciężkiej pokonując Łukasza Warchoła. Ponadto do organizacji powrócił Karol Linowski, który najprawdopodobniej będzie walczył o pas wagi średniej organizacji. 

Już zapowiedziano kolejną galę i pierwsze nazwiska, które pojawią się w klatce w Wilanowskim Centrum Sportu w marcu tego roku. Po raz kolejny Mirosław Okniński zbierze zawodników z całej Polski, którzy będą rywalizowali na jego gali. Czekamy więc na całą rozpiskę, a tymczasem gratulujemy trenerowi Oknińskiemu powrotu do zdrowia i życzymy dalszych sukcesów jako organizator i trener. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.