BABILON MMA 7: CADENA PRZECIWNIKIEM ONISZCZUKA

Guilherme Cadena Martins będzie rywalem Kamila Oniszczuka podczas gali Babilon MMA 7. Starcie zostało zakontraktowane w limicie kategorii półśredniej. 25 stycznia w Żyrardowie wystąpi czołówka polskiego MMA.

Oniszczuk to bez wątpienia jeden z największych talentów w kraju. Zawodnik poznańskiego Ankosu MMA ma na koncie 6 zwycięstw i nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Siłą Oniszczuka jest niekonwencjonalna stójka, mocne zapasy i nieprzeciętne jak na kategorię półśrednią warunki fizyczne. 22-latek mierzy grubo ponad 190 centymetrów. Nic więc dziwnego, że wielu zawodników odmówiło walki z nim.

Więcej informacji o gali na Facebooku federacji Babilon MMA >>>

Wyzwanie podjął Guilherme Cadena Martins, mistrz organizacji TFL. Brazylijczyk poszukiwał walki po tym, jak odwołana została inna europejska gala zaplanowana na styczeń. Gdy tylko padła propozycja występu w Żyrardowie, "Warrior" nie zastanawiał się ani chwili.

Brazylijczyk jest znany polskim kibicom. Ma na koncie kilka występów nad Wisłą. W marcu 2018 roku pokonał przed czasem Huberta Szymajdę i zdobył pas organizacji TFL. Na rozkładzie ma również Łukasza Stanka i Roberta Maciejowskiego. "Warrior" toczy pojedynki w dwóch kategoriach wagowych: lekkiej i półśredniej. Z Oniszczukiem zmierzy się w limicie do 77 kg.

Walka Oniszczuk - Guilherme Cadena będzie jednym z głównych punktów gali Babilon MMA 7. W innych starciach wieczoru wystąpią Michał Kita i Artur Głuchowski oraz Daniel Rutkowski i Łukasz Rajewski. Kolejne nazwiska zostaną ogłoszone wkrótce.

Karta walk gali Babilon MMA 7:

120,2 kg: Michał Kita (17-10, 9 KO, 6 Sub) - Artur Głuchowski (6-5, 1 KO, 2 Sub)

65,8 kg: Daniel Rutkowski (6-2, 5 KO, 1 Sub) - Łukasz Rajewski (8-4, 5 KO, 1 Sub)

77,1 kg: Kamil Oniszczuk (6-0, 1 KO, 1 Sub) - Guilherme Cadena Martins (25-15, 2 KO, 21 Sub)

93 kg: Łukasz Sudolski (2-0, 1 KO) - Arkadiusz Jędraczka (7-13, 2 KO, 4 Sub)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.