PODSUMOWANIE ŻEŃSKIEGO MMA: NOKAUT ROKU

Jeśli chodzi o nokaut 2018 roku nie było dużego wyboru, ale za to na długo te momenty zapadną nam w pamięci. Z jednej strony mieliśmy zaskoczenie, a z drugiej zachwyt, który sprawiła nam nasza reprezentantka zdobywając pas mistrzowski. Miejmy nadzieję, że w przyszłych miesiącach będziemy mieli podobne emocje oraz więcej efektownych skończeń.

Na wyróżnienie na pewno zasłużyła 31-letnia Marta Waliczek (3-1), która jedenastego maja zdobyła tytuł w organizacji Battle on Volga 4. Pierwsze zwycięstwo w turnieju dało jej wyczekiwaną szansę, której nie zamierzała w żaden sposób zmarnować. Dominację, a ostatecznie w trzeciej rundzie ciężki nokaut w starciu z bardziej doświadczoną Kariną Vasilenko (4-6). Wysokie kopnięcie, po którym Rosjanka została ciężko znokautowana, robi duże wrażenie. Reprezentantka DAAS Berserker's Team Bielsko-Biała miała zakończyć rok kolejnymi zwycięstwami, lecz zabrakło szczęścia. Zapowiadano obronę pasa z Liliyą Kazak (7-6-2) i walkę z Veroniką Rodovą na XFN - ostatecznie do obu nie doszło. 

Dwudziestego czwartego listopada w Siedlcach odbyła się gala Armia Fight Night 4, a w karcie pojawił się pojedynek pań, który zakończył się w zaledwie 14-sekund. Trzeba również dodać, że Olena Shydlovska (1-0) była zastępstwem i długo o starciu nie wiedziała. Ukrainka już przy pierwszym z ataków zachwiała przeciwniczką. Kolejne uderzenie było już dokończeniem szybkiego dzieła.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.