McGREGOR WRACA DO BOKSU? DONIESIENIA O NEGOCJACJACH

Wygląda na to, że coraz bardziej możliwa jest druga walka Conora McGregora w ringu bokserskim. Tym razem przeciwnikiem Irlandczyka miałby być równie pyskaty i skonfliktowany z ''Notoriousem'' Paulie Malignaggi, były dwukrotny mistrz świata w boksie.

Wiarygodne doniesienia ze Stanów Zjednoczonych mówią o trwających negocjacjach w sprawie starcia dwóch charyzmatycznych czempionów. Przypomnijmy, że konflikt między nimi narodził się przed walką Mayweather vs McGregor. Malignaggi sparował wtedy z Irlandczykiem, po czym obóz zawodnika UFC opublikował krótkie fragmenty tych sparingów, pokazujące McGregora górującego nad Amerykaninem; trafiającego mocnymi ciosami i posyłającego Pauliego na deski. Wściekły ''Magic Man'' zareagował wówczas bardzo ostro i wyzwał Conora do walki. To wyzywanie trwa od tego czasu w najlepsze, z różną częstotliwością. 

Przypomnijmy, że duże zainteresowanie zorganizowaniem walki McGregor vs Malignaggi wyraził Eddie Hearn, jeden z największych promotorów boksu, który przekonywał o ogromnych pieniądzach, jakie platforma DAZN zapłaci za walkę, a także o ogromnych zyskach, jakie ten pojedynek przyniesie. Trzeba przyznać, że słowa Hearna brzmiały wiarygodnie. Trash-talk przed walką niesamowicie wygadanych i bezczelnych gwiazd byłby promocyjnym samograjem, a wielka popularność McGregora jest gwarancją komercyjnego sukcesu. Pytanie tylko, czego naprawdę chce Conor, bo w mediach społecznościowych od kilku tygodni pojawiają się na ten temat sprzeczne komunikaty.

McGREGOR: CHCĘ WALKI Z NASUKAWĄ W TOKIO >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.