FURY WYSYŁA WIADOMOŚĆ DO WILDERA

Jeden z najbardziej charyzmatycznych zawodników sportów walki, były mistrz świata wagi ciężkiej Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) utrzymuje się w znakomitej formie. Kilka dni temu rozpoczął obóz w Marbelli i wysyła wiadomość do swojego niedawnego rywala, mistrza WBC Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO).

- Po prostu utrzymuję swoją formę, jestem tak dobrze dysponowany, jak byłem wtedy. Jestem gotowy do walki, zróbmy ten rewanż. Wilder, nie zesraj się teraz bracie! - mówi Fury, który 1 grudnia 2018 roku dał Wilderowi niezwykle trudną, dramatyczną walkę, w której górował nad Amerykaninem aż do ostatniej, dwunastej rundy. Został w niej rzucony na deski potężnymi ciosami ''Bronze Bombera'', ale jakimś cudem zdołał się podnieść i przetrwać. Sędziowie orzekli kontrowersyjny remis, a rewanż jest wyczekiwany przez cały bokserski świat.

- Zawsze widziałem, jak wielkie, historyczne dla boksu walki robi się w Stanach Zjednoczonych. Pojechałem więc tam i gdyby werdykt był uczciwy, wróciłbym do domu z pasem WBC - dodaje olbrzym z Wilmslow. Popatrzcie, jaką szybkość i refleks pokazuje na hiszpańskim obozie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.