TYBURA CHCE WALKI NA UFC W SANKT PETERSBURGU

Najwyżej notowany polski ''ciężki'', Marcin Tybura (17-4) zadeklarował chęć występu na gali UFC w Sankt Petersburgu, która według kilku nieoficjalnych, ale wiarygodnych źródeł ma odbyć się 20 kwietnia. Dla Tybury byłby to już czwarty występ w mieście Piotra Wielkiego.

- Stoczyłem trzy walki w Sankt Petersburgu i wystarczyło mi łącznie osiem minut, by wygrać je wszystkie. Jeśli UFC organizuje tam swój event, muszę być częścią tego show - stwierdził w mediach społecznościowych ''Tybur'', podkreślając jednocześnie, że wykluczony jest jego występ na lutowej gali UFC w Pradze, a ''kilku asów'' UFC wciąż unika walki z Polakiem. Może tutaj chodzić m.in. o Aleksieja Oleinika, któremu nasz zawodnik rzucał wyzwanie.

Przypomnijmy, że cenne zwycięstwa w Sankt Petersburgu (nad Damianem Grabowskim, Konstantinem Głuchowem i Chabanem Ka) Tybura odnosił jeszcze za czasów swoich występów w federacji M-1 Global. Rok 2018 zaczął się natomiast dla Tybury źle (przegrał przez nokaut z Derrickiem Lewisem), ale potem powrócił po dwóch porażkach zwycięstwem decyzją sędziowską nad Stefanem Struve na UFC w Hamburgu. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.